Sari la conținut

The Sims 4 ajunge la televizor


BoGdY

Postări Recomandate

Mai țineți minte când The Sims trebuia să devină un film de lung metraj? Probabil nu, e mai bine așa. Oricum nu îmi pot imagina ce fel de film ar putea să iasă, considerând că la cârma sa erau printre aceeași oameni care ne-au adus Eragon. Nu vă stresați dacă nu mai știți ce era.

Eh, oricum, filmul The Sims era în producție de când hău la Fox, până ce a fost cumpărată toată compania de către Disney. Iar Disney a decis că nu vrea să facă un astfel de film, așa că l-a anulat. Asta i-a pus pe cei de la Electronic Arts într-o situație neplăcută, pentru că aveau la un moment planuri mărețe pentru o meta-mega-ultra-franciză răsărită din The Sims.

Așa că EA a făcut ce ar face orice companie care a rămas fără un film. A făcut un reality show bazat pe The Sims 4.

Știu la ce vă gândiți după ce ați văzut acel trailer. Vă întrebați „De ce?”. Vă întrebați „Stai, că n-am înțeles, ce e asta?”. Vă întrebați „Nu avem deja Youtube pentru asta?”.

Toate sunt întrebări bune. Dar cineva de la Electronic Arts a luat o primă de câteva milioane de dolari pentru astfel de idei, așa că cine suntem noi să îi contrazicem.

 

Sursa:ZonaIT

 

 

 

 

the-sims-sparkd.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate