Sari la conținut

Ce jocuri pentru Xbox Series X au fost prezentate in cadrul inside Xbox?


Anonim

Postări Recomandate

Inside Xbox a avut loc ieri in mediul online si au fost prezentate scurt 13 titluri care vor fi disponibile pe noua consola Xbox.

 

Aparent Microsoft se va tine de promisiune pana acum si jocurile care vor fi disponibile pe Series X vor fi disponibile si pe PC.

  • Assassin’s Creed Valhalla este primul si desi trailerul vorbeste de scene in-game, am invatat sa nu mai cred tot ce spune UbiSoft.
  • Dirt 5 – seria Dirt a inceput in 2007 si primul titlu din serie a fost Colin McRae:Dirt. Spre deosebire de Dirt Rally care este simulator, Dirt este mai mult arcade.
  • Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – carui clan de vampiri te vei alatura?
  • Bright Memory Infinite. Un shooter care pare cel putin la fel de antrenant ca Doom Eternal. Originalul Bright Memory, dezvoltat de o singura persoana este disponibil pe Steam, daca sunteti curiosi de un demo a ce va fi Infinite.
  • Call of the sea – un first person adventure plin de mister si cu puzzle-uri, unde veti intra in pielea lui Norah si va trebui sa aflati ce s-a intamplat cu sotul acesteia. Actiunea are loc in anul 1930 pe o insula din sudul Pacificului.
  • Madden NFL 21 – fotbal american in next-gen
  • Chorus – combat spatial stilat care va ajunge pe consola in 2021
  • Scorn – aventura horror la persoana intai, Scorn momentan impresioneaza in trailer cu directia artistica.
  • The Medium– realizat de echipa care s-a ocupat de Blair Witch, noul titlu este tot un joc horror.
  • Scarlet Nexus – Devil May Cry anime?
  • Second Extinction – dinozaurii au revenit pe pamant in acest shooter cooperativ in maxim 3 persoane. Este dezvoltat de o subsidiara Avalanche studios, care anul trecut au avut probleme cu Just Cause 4, Rage 2 sau Generation Zero. Desi Mad Max mi-a placut foarte mult, sunt putin rezervat in privinta lui.

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate