Sari la conținut

[Propunere / Sugestie] APP


sezekz

Postări Recomandate

 

Salutare!

Se poate sa-mi raspunda si mie cineva competent la o propunere simpla?

Cred ca suntem constienti cu totii ca daca am dat edit cu mentiune "Observ ca exista" si primesc astfel de raspunsuri banale fara sens si aruncat in bataie de joc + topic inchis... e ok? nu prea.

 

"Optiunea este adaugata ! "

OK!! dezvolta! Se adauga si la rank-ul de manager server sau suntem in continuare pe dinafara cu ce se intampla pe categoria noastra de forum?

E a 2-a oara cand primesc un raspuns atat de sec si stupid, a 3-a oara sunt convins ca o sa cedez si ma asez si eu la masa langa restul oamenilor sa-mi mananc ciorba cu furculita.

Nu sunt frustrat sau alte alea, am o slabiciune la ipocrizie, in special cand imi sunt adresate direct.

Alta mentiune, topicul ala e din 28 decembrie 2022 si problema e cu mult inainte de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salutare sezeks,

Ca sa fim pe aceasi lungime de unda, faci referire la acest plugin de forum?


image.png
image.png

 

Daca da, pluginul este activat, asemenea functional !
Asemenea testat de mine acum, pe gradul de Manager Server, complet functional.

Ca sa fie mai ok, am rugamintea @ Manager Server sa verificati pe categoria voastra de server, la topicurile voastre, daca aveti functia image.png  si lasati un reply :) 

Multumesc frumos !

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 3 minute, Sebastian a spus:

Din pacate @Areseu nu vad acest button am verificat si nu

Ai verificat la un topic, creat de tine si nu apare butonul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 19 minute, Sebastian a spus:

da

 

Ca zici ca nu merge fa mi un screenshot, exemplu postarea facuta de tine, link


Screenshot exemplu: link

Normal orice utilizator, nu conteaza ce grad are, chiar si member, daca face un topic, el personal, trebuie sa aibe automat butonul Who viewed Topic.
!!! Doar la topicurile sale (personale).
 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru acest plugin ... 

Sincer mi se pare foarte tare , si de folos 

Sper ca pe viitor sa mai veniti cu idei de genu .. succes .

Dovada ca merge acest plugin ! 

348356466_1117151756342696_5965511041268670811_n.jpg

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

@sezekz , @Sebastian din cate observati sunt persoane, nu neaparat Manager Server, care au acces la acest app/plugin.

Si cum am specificat si voi mai explica :) :

image.png la nivel de grup administrativ doar FONDATORUL & ADMINISTRATORUL au acces pe tot forumul, exemplu postarea ta link
Restu de grade administrative si grupuri normale -> au acces la aceasta functie, doar, "LA TOPICURILE CREATE DE EI",  

Pe scurt, asta este rolul acestui plugin !!!

VOI MAI LASA ACEST TOPIC DESCHIS 24H PENTRU CA FIECARE, CARE DORESTE, SA POSTEZE DACA LE FUNCTIONEAZA ACEST PLUGIN :) 

  • Like 1
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, sezekz a spus:

 

Salutare!

Se poate sa-mi raspunda si mie cineva competent la o propunere simpla?

Cred ca suntem constienti cu totii ca daca am dat edit cu mentiune "Observ ca exista" si primesc astfel de raspunsuri banale fara sens si aruncat in bataie de joc + topic inchis... e ok? nu prea.

 

"Optiunea este adaugata ! "

OK!! dezvolta! Se adauga si la rank-ul de manager server sau suntem in continuare pe dinafara cu ce se intampla pe categoria noastra de forum?

E a 2-a oara cand primesc un raspuns atat de sec si stupid, a 3-a oara sunt convins ca o sa cedez si ma asez si eu la masa langa restul oamenilor sa-mi mananc ciorba cu furculita.

Nu sunt frustrat sau alte alea, am o slabiciune la ipocrizie, in special cand imi sunt adresate direct.

Alta mentiune, topicul ala e din 28 decembrie 2022 si problema e cu mult inainte de asta.

Nu înțeleg de ce ești atât de revoltat.. N am văzut nimic rau in răspunsul lui Demon. Nu ti-a răspuns într-un mod jignitor sau ofensiv. 

Cred ca tu ne-ai jignit făcându-ne ipocriți. 😉

Plugin-ul merge! 

Best regards. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://ibb.co/XVTKg1K

 

La mine funcționează perfect.

Permisiunile sunt ok , mi se pare corect sa vezi chestia asta doar la topicul tau ,din moment ce nu ai grad administrativ !   Zi Frumoasa :)

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, functioneaza pentru topicurile create de tine . Dar cred ca el se refera la faptul ca vrea sa vada pe tot forumul lui, indiferent de cine a facut topicul . 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Red # said:

Da, functioneaza pentru topicurile create de tine . Dar cred ca el se refera la faptul ca vrea sa vada pe tot forumul lui, indiferent de cine a facut topicul . 

Aleluia! Pluginul se poate modifica in sensul asta de functionare fara probleme!

Am vazut unele raspunsuri... nici nu ma asteptam la altceva, sincer.

Care e sensul sa fiu limitat doar la topicul creat de mine cand toata categoria CS imi apartine? efectiv sunt lasat pe dinafara cu ce se intampla la mine pe categorie.

O ultima intrebare, se va edita pluginul in sensul asta de functionare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 34 minute, sezekz a spus:

Aleluia! Pluginul se poate modifica in sensul asta de functionare fara probleme!

Am vazut unele raspunsuri... nici nu ma asteptam la altceva, sincer.

Care e sensul sa fiu limitat doar la topicul creat de mine cand toata categoria CS imi apartine? efectiv sunt lasat pe dinafara cu ce se intampla la mine pe categorie.

O ultima intrebare, se va edita pluginul in sensul asta de functionare?

Ca sa-ti raspund la intrebarea ta, dupa ce am pierdut o noapte intreaga pentru acest plugin/app banal, nu se poate edita. De ce? Dupa am verificat tot ACP, el este integrat direct pe platforma IPB, singura modificare pe care o pot face, sa dau acces la gradul Manager CS sa vada View The Topics pe toata categoria forumului, care eu unu nu sunt de acord cu asta, poate colegii mei si-ar dori. Ce pluginuri sunt pe invision acum, nu sunt actualizate la versiunea IPB si de acolo rezulta crush la forum, cum am mai patit in trecut si toti cunosc acest lucru. Si din cate am observat, ceilalti manageri de servere nu ii deranjeaza acest aspect, tu esti singurul caruia nu ii convin multe chestii la comunitatea noastra, precum staff ul administrativ sau functionarea forumului, si cunosc acest lucru ca am mai discutat cu tine in trecut, via PM si teamspeak. Am mai zis si la alte persoane, voi zice si acum, cine nu este multumit cu ceea ce facem noi, ca staff si ce oferim ca si comunitate, este binevenit sa plece in alta parte, nimeni nu este tinut cu forta aici.

Scuzati romanul, dar lipsa de somn isi spune cuvantul. Va salut cu respect si toate cele bune. Weekend fain va doresc la toata lumea.

:locked:

  • Like 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate