Jump to content

[FOTBAL] Ăsta e adevărul. Vreau să știe toată lumea!” Nae Constantin a făcut lumină. Ce s-a întâmplat, de fapt + ce crede despre un eventual proces

RedOne

Recommended Posts

Petrolul a pierdut pe "Ion Oblemenco" cu Universitatea Craiova, scor 1-2.                                                                                                                                                                                                                     image.png.d901980705620cc2a7f2d769523e33cd.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Nae Constantin a vorbit despre evoluția echipei după meci și a evidențiat cum s-a simțit în ultimele zile, având în vedere scandalul și înregistrările cu Gabi Tamaș ajunse în presă.

„Te gândești de ce se întâmplă... Iei faza și vezi cine ce a greșit, dar nu trebuie să ajungem acolo. Încerc să stau concentrat și așa i-aș vrea și pe ei. Nu vreau să cred că (n.r. jucătorii își pierd concentrarea), poate e ghinion. Mi-e greu să explic, poate e frica asta de a obține un rezultat pozitiv. Trebuie să analizăm, să lucrăm, să muncim și să așteptăm următorul meci.

(n.r. Ce ați simțit în ultimele două zile) Nu a fost ușor și nu cred că va fi ușor nici pe mai departe. Lumea înțelege ce vrea, eu ce am avut de zis am spus. Cine vrea să vorbească despre sifonărie, securime și așa mai departe, eu sunt cu inima împăcată. 

Înregistrarea asta despre care se spune că e privată a fost făcută de mine doar că ea nu era privată, era publică înainte de când am dat-o eu, pentru că cel cu care vorbeam avea deja șapte jucători lângă el, da, la Gabi Tamaș mă refer. Ăsta e adevărul. Vreau să știe toată lumea. Înregistrarea a fost publică înainte să o dau eu. Tot vestiarul știa deja ce s-a vorbit acolo. 
SURSA                                                                                                           

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use & Privacy Policy