Sari la conținut

[FOTBAL] Revenire surprinzătoare la Dinamo? Andrei Cristea a părăsit-o pe Mioveni şi a fost văzut în Ştefan cel Mare


Ciudățel

Postări Recomandate

andrei-cristea-dinamo-mioveni.jpg?width=1160

Andrei Cristea s-a despărţit de Mioveni şi a fost văzut la meciul dintre Dinamo şi Gaz Metan Mediaş.

 

Revenire surprinzătoare la Dinamo

 

După ce i s-a încheiat înţegerea cu formaţia pregătită de Alexandru Pelici, pentru care nu a marcat niciun gol în 12 partide, Andrei Cristea a venit la Bucureşti şi fost spectator la victoria cu Gaz Metan, prima din ultimele două luni pentru ”câini”.

Am reziliat pe 14 februarie (n.r. ultima zi a perioadei de mercato). Asta a fost ideea, să reziliez până atunci. Cei de la club au fost în regulă, mi-au dat actele. Le mulţumesc.

Citat

„Nu a fost nicio problemă. A fost o reziliere de comun acord. A fost dorinţa mea, iar cei din club au înţeles. Am avut şi o accidentare şi nu am mai continuat.   Am câteva discuţii cu echipe. Vreau să joc în Liga 1, unde am evoluat în sute de meciuri.  Chiar am fost la meciul cu Gaz Metan. Mă bucur pentru rezultat. Flavius şi staff-ul lui aveau nevoie de acest rezultat.  Lucrurile încep să se aşeze acum, sub comanda lui Stoican”,

a spus Cristea

sursa

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate