Sari la conținut

Gigi Becali, măsuri drastice la FCSB. ”Care e problema lui? Am zis că schimb foaia!”


Erikutz

Postări Recomandate

FCSB și-a salvat sezonul prin câștigarea Cupei României, astfel că Gigi Becali se gândește deja la viitor. Finanțatorul a anunțat că de acum înainte nu va mai accepta compromisuri la echipă.

image.thumb.png.ad792045c87da342c348b90958f4f86d.png

 

Milionarul din Pipera nu a fost impresionat de faptul că Adi Petre s-a supărat după ce a fost înlocuit iar la pauză, de data aceasta în victoria de la Mediaș, scor 0-1.

 

Cum a comentat Gigi Becali gestul lui Adi Petre de la Mediaș



Citat

 

"Nu mă mai întrebați de Adi Petre pentru că nu am timp să stau să tot dau explicații unuia şi altuia în perioada asta. V-am spus că după finala Cupei vreau un pic de linişte sufletească.

Să comenteze fiecare ce vrea de Petre, dar dacă el a fost scos de pe teren după primele 45 de minute, atunci înseamnă cu nu a jucat bine.

Care este problema lui? Nu l-am adus la echipă să dea gol din 11 metri. Din sezonul următor am zis că schimb foaia cu toți jucătorii, nu contează numele, iar disciplina o să fie cuvântul de ordine”, a spus Gigi Becali pentru Pro Sport.

 

 

Sursa: Click

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate