Jump to content

Propunere

Claudiu;

Recommended Posts

• Nume : Claudiu xD
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adaugarea sectiunii League Of Legends la categ jocuri online ... Ma pot ocupa eu de ea .... Facere forum pe 3 coloane ... 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Cea cu adaugarea de LOL e pentru posturi iar cea cu forum-ul pe 3 coloane cred ca ar fi mai ok ... adica s-ar mai lati cat de cat si nu ar mai fi atat de lung sa zicem ... 

V-as ruga inainte de a face o propunere sa va uitati daca nu s-a mai propus ceva asemanator inainte. A mai fost o postare in care cineva a sugerat sa se adauge sectiuni

Deocamdata incercam sa marim activitatea cat de mult se poate pe categoriile deja existente. Din cate poate ai vazut la ''Jocurile Online'' nu este o activitate foarte buna. Dupa ce remediem asta se mai pot adauga si categorii noi.

Bineinteles aceasta problema o putem remedia cu ajutorul vostru. Orice post in plus este bine venit. Oricine poate posta cu conditia sa respectati regulamentele impuse

:CONTRA:deocamdata la ambele

EDIT: Am uitat sa precizez ca aceasta categorie a mai fost si inainte si s-a scos acum recent, deoarece nu era activitate deloc pe ea. 

Apreciez implicarea, dar deocamdata eu zic ca ne-ai ajuta foarte mult cu posturi in sectiunile deja existente

Pentru moment, categoriile pe care le avem sunt suficiente si nu avem nevoie de mai multe.

Faceti activitate la categoriile care duc lipsa de activitate si dupa putem discuta de creearea unor noi categorii.

Contra

Pentru sectiune CONTRA, motive mai sus.

Cat despre forumul pe "3 coloane" cum spui tu e o mare porcarie(scuze pentru limbaj), nu cred ca mai este vre-un forum pe 3 coloane, o sa dea urat la design, parerea mea, deci CONTRA.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use & Privacy Policy