Sari la conținut

[Interviu] - Santiago, Administrator LeagueCS Romania


sevolennia

Postări Recomandate

3nV8mzS.png

Salut tuturor si bine v-am regasit la un nou interviu!

De data aceasta suntem alaturi de @Santiago, Administrator LeagueCS Romania.

 

 

@sevolennia : Salut Santiago si bine te-am regasit la un nou interviu marca LeagueCS Romania! Ma bucur ca ai acceptat invitatia.
@Santiago : Salut, si eu ma bucur ca m-ai invitat.
@sevolennia : Care este numele tau real, cati ani ani si unde locuiesti?
@Santiago: Slosariuc Ionut, 22, Suceva.
@sevolennia:
Ai frati/surori ?
@Santiago: Suntem o familie destul de marisoara :))) deci da, am.
@sevolennia:
Ai un loc de munca? Daca da, este locul de munca mult dorit? Daca nu, cum arata locul de munca mult dorit de tine?
@Santiago: Am un loc de munca momentan, dar nu, nu e cel mult dorit, inca lucrez la acel vis. Sunt pasionat de frizerie, si incerc sa strang ceva bani pentru calificari.
@sevolennia:
Care este genul de muzica pe care il asculti cel mai des? Ai vreo melodie favorita, vreun artist favorit?
@Santiago: Am gusturi diversificate, nu ascult mereu acelasi gen de muzica. Am momente cand ascult rap/trap si am momente cand ascult manele, depinde de cum ma simt :).O melodie preferata ar fi KSI - No Time.
@sevolennia:
Ai vreo pasiune, inafara de gaming?
@Santiago: Car Culture, in special JDM, sunt super pasionat de orice inseamna tuning, dar inca sunt la inceput.
@sevolennia:
Am inteles ca ai inceput sa iti tunezi propria masina, ne poti spune sumar ce modificari i-ai adus?
@Santiago: Swap motor, de 2 ori, din cauza RAR-ului, faruri bi-xenon, evacuare goala, intake, intercooler, downpipe, blow-off si mici modificari la interior, un bord maxi-dot si volan piele cu cusatura custom, preturile prefer sa ramana private.
@sevolennia:
Ai putea sa ne spui care sunt cele mai indraznete visuri ale tale? Ti-ai atins vreunul dintre ele deja?
@Santiago: Sincer sa fiu am vrut sa experimentez cum e sa pleci in afara, sa iti iei viata in piept, chiar a fost un vis si o experienta super misto, am vrut sa imi dovedesc mie ca sunt capabil de ceva mai mult decat un simplu muncitor si am ajuns sa fiu sef de echipa intr-o companie belgiana, singurul roman ca sef de echipa.
@sevolennia:
Care sunt, in opinia ta, cele mai de pret atuuri pe care ar trebuii sa le aiba orice persoana?
@Santiago: Increderea de sine, rabdarea si abilitatea de a se ridica chiar si atunci cand poarta cea mai grea povara in spate.
@sevolennia:
In general esti un om care isi ofera increderea usor sau greu? Care sunt cele mai importante caracteristici pe care trebuie sa le aiba o persoana pentru a-ti putea castiga increderea si deasemenea, respectul?
@Santiago: Respectul il pun pe tava inca de la primele cuvinte, dar se pierde imediat ce vad primele semne ca acea persoana nu il merita. Increderea nu o ofer decat celor mai apropiati prieteni si familiei.
@sevolennia:
Ce inseamna fericirea pentru tine?
@Santiago: Am primit intrebarea asta de o multime de ori si niciodata nu am stiut sa raspund exact, dar ce stiu sigur e ca as vrea sa fiu undeva stabil, linistit cu familia si sa stiu ca nimic prost nu se poate intampla. Nu vreau nimic mai mult decat liniste si pace.
@sevolennia:
Exista cineva sau ceva care te sperie ori caruia te supui?
@Santiago: Nu, sunt de parere ca daca ajungi sa iti fie frica sau sa te supui cuiva iti privezi drepturile si nu mai esti tu insuti.
@sevolennia:
Esti omul pe care ti l-ai imaginat ca vei fi? Esti mandru de cine esti?
@Santiago: Nu, in niciun caz, mai am mult de lucrat la mine, dar usor usor ajung acolo.
@sevolennia:
Ai regrete? Daca nu doresti sa dezvolti este de inteles.
@Santiago: N-am regrete, am facut multe prostii si de toate sunt mandru, mi-am facut amintiri si am de ce rade pe viitor :) 


Acum trecem la cateva intrebari legate de comunitate


@sevolennia: De unde ai auzit de LeagueCS si ce te-a facut sa aplici pentru grad?
@Santiago: Am jucat pe fostul server GO de aici de pe comunitate si la aplicarea ca admin aveau ca cerinta activitatea pe TS3, asa mi-am facut ceva prieteni pe aici si am aplicat toti pentru grad :)
@sevolennia:
Ce te-a facut sa revii in staff-ul LeagueCS dupa ce te-ai retras?
@Santiago: Dorul fata de fostii colegi, amintirile facute aici si sincer am o legatura stransa cu intreaga comunitate. Stiam ca daca o sa am din nou timp sa ma ocup nu o sa ezit sa ma intorc.
@sevolennia:
Cum ti se pare ca s-a schimbat comunitatea in ultimele 6 luni?
@Santiago: Sincer mi se pare ca inca este una dintre cele mai stabile si mai serioase comunitati, cu toate ca nu e in cea mai buna perioada a ei, tot creste si creste si incearca sa evolueze constant, deci doar schimbari in bine.
@sevolennia:
Daca ai putea da timpul inapoi, ai schimba ceva, orice in legatura cu sederea ta pe aceasta comunitate?
@Santiago: Anumite prietenii, atata tot.
@sevolennia:
Un mic sfat general adresat tuturor colegilor tai din staff dar si tuturor membrilor comunitatii?
@Santiago: Sa ramana asa cum sunt, ca sunt toti minunati si sa continuie sa creada si sa munceasca la comunitate. Cat despre membri, sa se adune in numar cat mai mare si sa nu plece de aici :)
@sevolennia:
Multumesc mult pentru timpul acordat, a fost o adevarata placere sa stau de vorba cu tine! Mult noroc in continuare!
@Santiago: Multumesc din nou ca m-ai invitat, a fost o placere. Mult succes cu interviurile!

 

 

 Mii de multumiri invitatului nostru din aceasta saptamana, @Santiago!!!

Un om modest, inteligent, integru, cu foarte mult bun simt si prietenos.

Sa nu uiti niciodata ca LeagueCS te iubeste!!!

 

 

Cum vi s-a parut acest interviu? V-a placut? Acordati-i o nota si impartasiti cu noi ceea ce credeti despre acesta !

Rubrica de comentarii de mai jos va invita sa va scrieti fiecare parerea, buna sau rea, pentru a ne putea ajuta sa evoluam!

 

 

 

 


Un interviu realizat de @sevolennia si @Santiagomarca LeagueCS Romania!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate