Sari la conținut

[football] Și-a turnat cenușă în cap în direct: ”Am pe conștiință rezultatul!” Reacția lui Emil Săndoi: ”A fost de cascadorii râsului!”


PlayZeeK. # GFX

Postări Recomandate

articol scris de Digi Sport
19.07.2021, 00:08

Chindia a cedat la limită, scor 0-1, pe Arena Națională, la primul meci al Rapidului în Liga 1 după 6 ani.aGFzaD1iN2MwM2JhYjQ3ZWMxMTM1NDdlM2Y4MTY4

Târgoviștenii au avut însă cea mai mare ocazie a meciului, iar autorul ei, Daniel Florea, și-a turnat cenușă în cap la finalul întâlnirii. 

”Mă apasă acest rezultat pe undeva, îl am pe conștiință, o lipsă de inspirație a mea a fost decisivă”, a spus Daniel Florea după meci.

”A fost un joc fără mari situații de a marca, dar Florea a avut cea mai mare ocazie, a scăpat singur cu portarul, puteam egala atunci.

Am luat un gol de cascadorii râsului, un gol ciudat, puteam degaja mingea de multe ori,

Victoria Rapidului e meritată, au făcut transferuri importante, dar publicul i-a condus spre victorie.

Au creat o atmosferă fantastică, au venit în număr mare. Noi nu am știut să ne descurcăm în condițiile acestea. Nici indicațiile nu pot fi transmise de pe margine.

Am o bancă destul de scurtă, mă îngrijorează. Trebuie să improvizez, am probleme la mijlocul terenului”, a fost reacția antrenorului Emil Săndoi la final.

Etichete: emil sandoi , daniel florea , rapid-chindia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate