Sari la conținut

meyern: "Vreau să dau totul pentru a concura cu o echipă argentiniană la evenimente mari; voi urmări acel vis"


Busu Jr.

Postări Recomandate

meyern: "Vreau să dau totul pentru a concura cu o echipă argentiniană la evenimente mari; voi urmări acel vis"

CL3aUMw35zYUNDKURlOOy8.jpg?ixlib=java-2.

Ne-am așezat cu tânărul argentinian, care a revenit recent la activitate cu Furious, pentru a vorbi despre experiențele sale din ultimii ani și despre modul în care acestea i-au modelat viziunea pentru viitor. Ignacio "⁠meyern⁠" Meyer și-a revenit luna trecută pe servere cu Furious, împrumutat de la 9z, după ce a luat pauză de la competiție în octombrie 2020. Primul eveniment din noul său efort a fost un succes, el și colegii săi calificându-se pentru Finala regională a Ligii Aorus cu victorii împotriva celor mai mari echipe din Argentina. După victoria lor, ne-am așezat împreună cu tânărul argentinian pentru a afla mai multe despre cum își unea forțele cu Furious, raționamentul din spatele lungii sale pauze, cum își vede întoarcerea și diferitele rute posibile pe care ar fi putut să le ia atunci când își lua în considerare opțiunile.

Tânărul de 18 ani, care a trăit doi ani intensi în străinătate, jucând în Brazilia, Europa și America de Nord, cu echipe precum Isurus, Rechini și MIBR, și-a stabilit acum obiectivul de a încerca să ajungă Argentina pe hartă, făcând echipă cu Jonathan "⁠ JonY BoY⁠ "Muñoz și un trio de tineri jucători emergenți din țara sud-americană. Pentru a înțelege cum a ajuns Meyern unde se află acum, am revizuit câteva dintre experiențele sale din trecut și i-am ales creierul asupra situației sale actuale și a ceea ce viitorul ar putea aduce într-o înfloritoare scenă Counter-Strike din țara sa natală.

 

Sursa

www.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate