Sari la conținut

NIP elimină Heroic în IEM Summer Group B bracket inferior


Busu Jr.

Postări Recomandate

NIP elimină Heroic în IEM Summer Group B bracket inferior

6o4krymbC3Qivfe_lGdhVJ.jpg?ixlib=java-2.

Heroic a renunțat la 13-4 cu Mirage înainte de a pierde seria pe propria lor hartă, Nuke. NIP și-au asigurat un loc în finala grupei B, după ce a învins echipa nr.2 din lume, Heroic, cu 2-0. Danezii nu au reușit să revină în meciul de eliminare după ce au primit o lovitură în paranteză, unde au pierdut în fața Evil Geniuses și au fost scoși de suedezi după ce au condus cu 13-4 în prima hartă. NIP, al cărui nou venit Linus "⁠LNZ⁠" Holtäng a făcut două piese mari înapoi pentru a menține revenirea Mirage a echipei în viață, a lansat o apărare puternică asupra lui Nuke după ce a pierdut harta de cinci ori la rând înainte de acest meci și a urmat faceți-o cu o latură T puternică pentru a asigura seria și a avansa în brațul inferior, unde vor înfrunta apoi câștigătorul derby-ului CIS care se potrivește cu Spirit și Virtus.pro. "Nu am jucat Nuke mult înainte. L-am jucat, dar nu foarte mult, așa că dispozitivul a intrat cu o mulțime de intrări și ne-a spus cum să-l jucăm", a spus Poser, Hampus "⁠hampus⁠", după ce a învins Eroic pe acea hartă. „Am avut stilul nostru, dar am adăugat câteva lucruri noi și iată-ne”.

 

Sursa

www.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate