Sari la conținut

assistenta


Vizitator Praf De Stele;x

Postări Recomandate

Vizitator Praf De Stele;x

Numele tău Praf De Stele;x  Cu ce ai ajutat serverul? : N-am habar, dar mai am ajuat niste playeri care nu stiau cum sa intre pe servere de (CS 1.6) si mi-au dat mie mesaj ca m-au vazut pe camera sus si mi-au zis cum sa faca niste chestii si i-am ajutat cum am putut. Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Cu ajutarea jucatoriilor noi care intra pe Ts, sa intreb persoanele daca au nevoide de ajutor sau alt ceva si sa stau la camera de Assistenta Tehnica ajutand alte persoane. Varsta (minim 17):13

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Vizitator Praf De Stele;x a spus:

Numele tău Praf De Stele;x  Cu ce ai ajutat serverul? : N-am habar, dar mai am ajuat niste playeri care nu stiau cum sa intre pe servere de (CS 1.6) si mi-au dat mie mesaj ca m-au vazut pe camera sus si mi-au zis cum sa faca niste chestii si i-am ajutat cum am putut. Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Cu ajutarea jucatoriilor noi care intra pe Ts, sa intreb persoanele daca au nevoide de ajutor sau alt ceva si sa stau la camera de Assistenta Tehnica ajutand alte persoane. Varsta (minim 17):13

:RESPINS:vârsta minimă este de 17 ani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate