Sari la conținut

DEMI LOVATO, DEZVĂLUIRI DESPRE LOGODNA CU MAX ENRICH: "M-AM MINȚIT SINGURĂ. TREBUIA SĂ DEMONSTREZ LUMII...


beto

Postări Recomandate

aD1hM2UwMWZkYTJlOTIxYzAxNWY1NGZlMDY3MmIx

Demi Lovato a vorbit despre logodna cu Max Enrich, care a cerut-o pe cântăreață la doar patru luni de relație. Relația lor a început anul trecut în martie și s-a încheiat în septembrie, iar Demi a mărturisit pentru "Entertainment Weekly" că modul în care au grăbit lucrurile și au anunțat logodna i-a oferit un sentiment fals de siguranță.

"M-am mințit singură, deoarece era un lucru sigur și așteptat”, a spus ea despre motivul pentru care a acceptat propunerea lui Ehrich. „Evident, îmi păsa profund de persoana respectivă, dar în mine era ceva care spunea:„ Trebuie să demonstrez lumii că sunt bine ”.

Citeşte şi: Demi Lovato a rămas aproape oarbă, în urma supradozei de droguri din 2018: "Nu mi-am acordat timp să mă simt într-adevăr tristă"

Întrebată despre inelul de logodna în valoare de 450,000 de dolari, cântăreața a declarat că de îndată ce l-a dat jos de pe deget s-a simțit ușurată și a realizat că o logodnă nu o va face fericită.

MzE4M2I0YTViZTUxNzlmNjY4NzVjYzU5ZjhmYTQ5

SURSA:PROFM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate