Sari la conținut

[Interviu] Casper - Lider Overwatch LEAGUECS


cosm1n.

Postări Recomandate

image.png

 Buna ziua , iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea !

7I43uv8.png @cosmin r. -> Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ? 

  • PRDc02d.png @Casper -> Adrian este numele meu, am 23 de ani si sunt din Buzau.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Din pacate nu am. Cand eram mic eram cel mai fericit ca sunt singur la parinti ca mi se faceau toate poftele. Cu timpul parerea mea s-a schimbat.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Ce studii ai ?i unde lucrezi în prezent?

  • PRDc02d.png @Casper -> Sunt student in an terminal la facultatea de Teologie din Bucuresti. Momentan activez in domeniu dar si in afara lui fiind si functionar public.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ce gen de muzica asculti ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Ori ce gen de muzica in functie de starea pe care o am.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

  • PRDc02d.png @Casper -> Ai gasit un subiect care mi-a ajuns la inima. Ca sa intelegi, pe langa cele doua joburi, cochetez si cu opera(din Bucuresti). Deci as putea sa spun ca si cant. Practic arta muzicii, tot ce tine de ea(studiu,interpretat,), de aproximativ 10 ani.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Talentul pe care am incercat sa il fructific este muzica, precum am spus mai sus. Pe langa asta mi s-a spus de mai multe personae ca ma pricep la dat sfaturi folositoare.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Descrie-te in câteva cuvinte.

  • PRDc02d.png @Casper ->Ma consider o persoana destul de sociabila, incapatanata uneori, putin arogant cu cei pe care nu ii cunosc si imi displace comportamentul lor, serios in lucrurile pe care le fac. 

7I43uv8.png @cosmin r. ->Cand erai mic, ce doreai sa devii?

  • PRDc02d.png @Casper -> Sincer imi schimbam ideile de la o zi la alta. Cred ca cel mai mult mi-am droit sa devin inginer(vedeam la tatal meu ca are multe beneficia si imi doream si eu la fel).

7I43uv8.png @cosmin r. ->Ce jocuri î?i faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

  • PRDc02d.png @Casper ->Tot ce se putea juca afara, fotbalul era intodeauna pe podium. Nu imi placea sa stau inchis in casa.

7I43uv8.png @cosmin r.-> Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Nu imi aduc aminte sa fi colectionat ceva. Nu am dezvoltat niciodata o pasiune pentru asta.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles ! 

  • PRDc02d.png @Casper ->Pe la 11-12 ani am plecat impreuna cu cel mai bun prieten si cu “iubitele” in drumetie. Ne-am ratacit si am ajuns acasa cu jandarmii montani ))).

7I43uv8.png @cosmin r. ->Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

  • PRDc02d.png @Casper ->De fiecare data m-am ghidat dupa 3 criterii: Iubire, incredere si respect. Consider ca daca unul dintre aceste criterii pica la foarte scurt timp relatia se destrama.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Esti un fan al stilului de viata sanatos ? 

  • PRDc02d.png @Casper -> Desi nuprea il practic, intodeauna i-am incurajat pe cei din jur sa faca asta.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Am mentionat la inceputul interviului cu ce ma ocup. Pe viitor vreau sa ma licentiez si in alt domeniu. Nu imi fac planuri prea mari, prefer sa actionez pe moment.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Care sunt defectele & calitatile tale ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Defecte: uneori sunt prea impulsiv, arogant si actionez la nervi desi dupa imi pare rau. Lucrez la remedierea lor.
  • PRDc02d.png @Casper ->Calitati: Prefer sa ii las pe altii sa vorbeasca despre mine.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

  • PRDc02d.png @Casper ->Momentan nu am masina. Nu sunt pasionat de acest domeniu deci nu am o preferinta anume.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Cum decurce o zi din viata ta ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Rutina de dimineata, cafeaua sa ma trezesc bine, serviciu, Ts cu tot ceea ce implica el si momentan studiu pentru examene.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

7I43uv8.png @cosmin r. -> Unde te vezi in urmatorii ani ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Am mentionat anterior ca nu imi place sa imi fac planuri prea mari. Din moment ce ai planuri mari ai si asteptari mari si dupa cum bine stii, de cele mai multe ori asteptarile nu sunt tocmai cum am vrea noi sa fie. Momentan sunt multumit de ceea ce am realizat pana acum. Pe viitor o sa vad ceea ce mi-a fost dat sa realizez.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ? 

  • PRDc02d.png @Casper ->Daca am companie placuta nu sunt pretentios la destinatie.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ti-a placut vreodata de iubita celui mai bun prieten ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Am avut acum cativa ani un conflict de genul. Amandurora ne placea de aceeasi fata iar ea la ranu-i “ne juca pe amandoi pe degete” fara ca noi sa stim. Intr-un final am aflat si am inlaturat-o. Prietenia adevarata e mult mai importanata.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ce melodie consideri tu ca se potriveste comunitatii " LeagueCS " ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Sincer mie imi placea melodia dedicata pentru LeagueCs. Era foarte Ok.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Esti mandru de tine pentru tot ce ai facut pana acum ? 

  • PRDc02d.png @Casper ->DA. Sunt multumit si in acelasi timp mandru de realizarile mele desi mai sunt multe etape de consolidat ca sa imi pun bazele pentru o viata stabila.


7I43uv8.png @cosmin r. -> Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

 

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Cand ai spus “LeagueCs” ai definit exact ceea ce trebuie sa insemne o comunitate: Respect, Seriozitate si Implicare. Este una dintre cele mai de top comunitati, cu staff implicat si unit. Sincere aprecieri celor care au fondat acest proiect, care se pare ca are o ascensiune continua.

7I43uv8.png @cosmin r. ->Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Prima mea interactiune cu Leaguecs a fost prin intermediul serverului Csgo.Leaguecs.ro. Ca sa fiu mai exact, datorita lui Octavian sunt astazi implicat in proiectul LeagueCs. Am crescut in stafful CSGO.LEAGUECS.RO pana am ajuns sa il administrez impreuna cu Octavian ca si fondator, ca mai tarziu la sfaturile lui, sa preiau proiectul “WATCHERS ZONE” si sa il dezvolt pe cat de mult posibil.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

  • PRDc02d.png @Casper ->Mi-a placut colectivul comunitatii. Mereu au fost oameni implicati si dornici de munca. Despre cum evolueaza lucrurile, pot spune doar ca daca or sa se mentina asa, comunitatea o sa aiba parte numai de lucruri frumoase 

7I43uv8.png @cosmin r. -> Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Fara nici o retinere, forumul este unul dintre obiectivele principale ale lui Octavian. In momentul de fata a fost adus la cel mai inalt nivel. 

7I43uv8.png @cosmin r. -> Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ? 

  • PRDc02d.png @Casper -> Sigur. @Pomarleanu @Alek @ LeagueCS @TAZ @qBiscuite In general stafful de la Csgo. Mai sunt si prietenii de la Mix Area in frunte cu @ART(cel mai potrivit om care putea sa se ocupe de acea responsabilitate a mixurilor ). Toti sunt oameni faini dar, cu cativa de aici am avut mai multe interactiuni si cred ca s-a dezvoltat si o relatie de prietenie.

7I43uv8.png @cosmin r. -> Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

  • PRDc02d.png @Casper -> Pentru cei ce au venit de curand pe comunitate: ati facut cea mai buna alegere. O sa aveti numai de castigat crescand in comunitatea noastra!
  • PRDc02d.png @Casper -> Pentru cei mai vechi: Va multumesc pentru tot efortul pe care l-ati depus pana acum si sa nu renuntati!

7I43uv8.png @cosmin r. -> Multumesc pentru timpul acordat si pentru raspunsurile tale sincere la intrebari ! Zi faina.

Acesta a fost interviul7I43uv8.png @cosmin r. -> PRDc02d.png@Casper

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o singura problema legata  de acest interviu, nu apare nicaieri butonul de dislike :))))))))). Zici ca ti-au luat interviu martorii lui iehova :)))))))))).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate