Sari la conținut

[Problema C.S 1.6] No . Print Screen


UNNE

Postări Recomandate

Ce placa video ai? Din ce am inteles la unele placi de la amd problema e iremediabila. Poti cu butonul de print screen si sa dai ctrl + v in paint sau cu f12, tasta default de ss de la steam. Daca nu doar cu o aplicație externa. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, UNNE a spus:

Se pare ca imi merge cu F12 pe steam, dar nu stiu unde gasesc screenshoot-urile....imi poti spune, te rog ?

intra in folderul de la cs si gasesti acolo csstrike si le gasesti acolo 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intri unde ai instalat steam, in userdata, intri pe folderul specific profilului tau (daca nu ai mai multe conturi de steam ar trebui sa ai doar un folder denumit complet cu cifre ex: 86454231), in folderul "760", in "remote" apoi in "10" si in "screenshots" sau mai simplu intri pe profilul tau, si in dreapta ai "screenshots", apesi acolo si dupa pe "upload screenshots", selectezi cs 1.6 si dai pe "show on disk". Sper ca te am ajutat.

image.thumb.png.7d83f3cc0ef6a4500a3686352bf39b30.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi sa ai marcat "By: *numele tau de pe steam*" sa nu fie pusa aia cu favorite, daca tot nu iti merge, intra in cs, fa un screenshot cu f12, apoi inchide cs ul si intra in librarie si apasa pe el, ar trebui sub play sa iti arate screenshot ul, dai click pe el si ar trebui sa iti apare "view on disk"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, CooLix said:

Intri unde ai instalat steam, in userdata, intri pe folderul specific profilului tau (daca nu ai mai multe conturi de steam ar trebui sa ai doar un folder denumit complet cu cifre ex: 86454231), in folderul "760", in "remote" apoi in "10"

Asa trebuie facut, numai ca eu intram direct in csstrike si nu gaseam.

Multumesc, se poate da t/c.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate