Sari la conținut

[Interviu] Minion


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @Minion

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Buna si bine te-am gasit ! 
  •                       SjHKBR9.png @Minion • Buna    
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, esti pregatita sa incepem ?          
  •                      SjHKBR9.png @Minion • da     
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • In Primul rand , Care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti? 
  •                      SjHKBR9.png @Minion •  Ma numesc Lucica , am 20 de ani si sunt din Constanta    
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Frumos nume angelic ! Ai frati / surori ? Daca da te intelegi bine cu ei ? 
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Da , am un frate . Dar nu ne intelegem bine.
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Imi pare rau sa aud asta ! Care sunt pasiunile tale?Ce iti place sa faci cel mai mult?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Desen , canto , watcher , IT , autocad  si coafat   ! Cel mai mult imi place sa cant 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Care sunt activitatile tale zilnice?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Mare parte din timpul meu il petrec  pe ts , in rest   cant , desenez  sau fac niste proiecte in autocad pentru scoala   
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Care crezi ca ar fi jobul ideal pentru tine?Unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Pentru mine job-ul ideal ar fi cel ca sa lucrez din nou in autocad .  In prezent am o platforma online  (magazin) . Mi-ar placea sa imi gasesc postul liber din Olanda unde am lucrat .
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ai putea sa te descri in 3 cuvinte sau printr-o fraza ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Nebuna , calma , intelegatoare 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ce gen de muzica iti place sa asculti? 
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Nu am preferinte la muzica 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ai vreo piesa preferata ? Daca ar trebui acum să-mi dedici o piesa, care ar fi aceea ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • LUIS GABRIEL - Toate diamantele 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ai vreo mancare culinara care iti place?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • sarmale , arde umpluti , clatite , crema de zahar ars     
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca, si cu cine ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • As pleca in Teneriffe cu -  @manDarikees. - 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut.
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Am fost in sexyshop cu  niste prieteni , la care  o prietena  ii spune la unu din ei " Mama ce 🤑 mare , ce faci cu el ? "   
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •  Din punctul meu de vedere este sinceritatea  , deoarece nu toti o au . 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ce te deranjeaza cel mai mult la o persoana ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Minciuna
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Cum ai descrie tu succesul?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Sa ai o familie , sa fi sanatos , fericit si tot ce vrei tu de la viata
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Care ar fi acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu îl știu despre tine ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •  O enigma, o persoana care poate ascunde orice, sub un zambet sau o voce calda     
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Te consideri o persoana dinamica care s-ar descurca indiferent de situație ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Consider ca sunt o persoana descurcareata , gasesc rezolvari si pot aplana orice problema cat in partea virtuala cat si in viata reala 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ce înseamna pentru tine cuvantul  "Familie"?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Pentru mine familie inseamna iadul pe pamant , dar pe viitor poate imi voi schimba perspectiva 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Ce genuri de bauturi preferi? In momentul de fata eu as prefera un cocktail...
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • In general doar sucuri naturale 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •   Intrebare de distractie. Imagineaza-ti ca esti la etajul 9 ,intr-un bloc cu flacari.Cum scapi  in viata ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Astupi scurgerile si dai drumul la apa ca sa nu ajunga focul la tine . Cu toate ca ar trebui doar sa iti opresti imaginatia    

 

 

 

  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta de zi cu zi, sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce varsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si  te-a mentinut in acest mediu?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Am inceput  cand aveam 5 ani . Imi placea sa ma joc cs1.6  , goodgames empire  
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Cam cat timp petreci in medie pe zi in fata Pc-ului ? Consideri ca te tine ocupata  ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • In jur de 17-18 ore stau pe zi in fata la laptop    
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Crezi ca este important facebook-ul / instagram-ul ? Cu aceste 2 platforme cunosti mai multe persoane ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Sincera sa fiu le am pe ambele dar nu le folosesc . Mai de graba stau pe wapp  sa socializez cu prietenii / prietenele    
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Care este experienta ta in mediul online ? Pe ce doresti sa te axezi ? 
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •   Watcher  5 ani , Photoshop  ( iconite 4 ani , 2 ani ) , IT 3 ani ( programare ) . As vrea sa ma axez pe lucrurile care imi plac cum ar fi magazinul si restul
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Am inteles ca esti overwatch ! Spune-ne te rog de cand ai aceasta legatura cu Verificarea codatilor ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Am aceasta pasiune de 5 ani , deoarece  erau multi codati si m-am enervat ca nu avea cine sa ii prinda 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • da

 

 

  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate  si ce ne poti spune despre staff-ul Actual?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • O comunitate stabila , care se bazeaza pe cooperare intre admini , ai cu cine sa te intelegi daca este o problema 
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Cum decurge o zi din viata ta Leader Watcher  pe LeagueCS ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • O zi plina de probleme si mesaje
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Consideri că ai legat prietenii pe LeagueCS ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Da
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Dorim sa vedem parerea ta despre unii membri din staff ! Ce parere ai despre @manDarikees. ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Este o persoana calma , intelegatoare , cooperanta si sociabila
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Parerea ta despre membrul  @!Meliodas.
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Este o persoana glumeata si de treaba
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •   Ce parere ai despre reporterul @Blu3HaSky ? 
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Este o persoana , super ne cunoastem de ceva timp ,  glumet , intelegator , cooperabil  si de treaba
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre Fondatorul sau colegul nostru @s0z ? 
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Este o persoana , nebuna , super de treaba , intelegator , este ca un frate mai mare
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre watcherii juniori ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •  Este un proiect in curs de dezvoltare , ei invata sa faca verificari . ( Scoala de watcheri )
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •   In momentul de fata pe ce te axezi in aceasta Comunitate ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Watcheri si sa ajut cu ce pot comunitatea
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •  Ai vreun Server preferat din comunitate ? Joci mixuri sau FastCup ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Nord . Da joc mix dar foarte rar
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •   Ma bucur ca ti-am luat acest interviu, uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" in cadrul proiectului LeagueCS  ! Ce mesaj ai pentru  membrii comunitatii LeagueCS ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •  Ii salut , si le urez toate cele bune
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky • Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari! Ce parere ai despre acest interviu ?
  •                       SjHKBR9.png  @Minion •  A fost o experienta placuta !
  • SV7GJ81.png  @Blu3HaSky •   Inca o data  iti multumesc pentru timpul acordat si ca imi esti prietena !
  •                       SjHKBR9.png  @Minion • Multumesc la fel . O zi frumoasa

  

 

 6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky & @Minion

 vgpWRDb.png  Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @Minion ? 

 Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?  

 

 

 

               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate