Jump to content

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Propun sa se adauge parasute,daca avem x2 jump,la vip ma refer doar la cei cu VIP ,sa se adauge parasute,s-au ma rog la toata lumea.Daca vreti si sunteti deacord.Mi-e unu un-mi place sa nu am parasuta,ca de fiecare data cand sar 2 de ori,imi scade hp.SI nu are rost,Macar la VIP sa se bage Parasuta... Un pro n-ar strica..

S-a mai propus, nu are rost în opinia mea, m-am repetat și mă voi repeta : Dacă chiar nu vreți să vă rupeți picioarele, atunci faceți-o într-un mod safe.

Contra.

Contra,plugin inutil...

Poti sa sari fara sa iti rupi hpul... Double jump te ajuta,trebuie doar sa te coordonezi cand si unde sa sari iar jump2 apasat inainte sa atingi pamantul te salveaza de la pierderea hpului.

Si daca ai VIP printr-un simplu kill iti faci hpul pierdut

Edited by Kp0n3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this