Jump to content

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

Recommended Posts

Numele dvs. :swag*Mercenaru

Numele Adminului reclamat: Dani

Data/Ora/Harta:12;24

Motiv reclamatie :

Mi-a dat ban ca am purtat o discutie pe tema ca dc nu ma uit si eu pe playeri si eu abea  ce intrasem sa ma joc si eu probabil sa speriat si mia dat ban Si in regulament scrie ca admini nu da ban la alti admini daca daca el nu are cei 7 ani de acasa nu are de unde sa stie ,si mia sp ca si sonny ma injurat  Si pt ca nu vreau sa mai continui cu asa oameni care are admin de o saptamana si se dau sefi eu cand le.am sp ca am.admin din februarie spunea ca ai doare in ....  vreau sami scoateti adminu  cu asa oameni !nu mai vreau sa continui Va multumesc pt intelegere 

Numele dvs. :

Numele Adminului reclamat:

Data/Ora/Harta:

Motiv reclamatie :

Dovezi (Print sau Demo) : 

Dovezi (Print sau Demo) :  

nu contează ca abia ai intrat, și eu abia intru și deja se reclama jucători, și nu zic ca nu am chef 

PS:asta e părerea mea 

Ți sa dat ban 120 minute , pt ca ai spus “ n-am Chief sa ma uit pe nimeni , gen ca și cum te ar durea in p... treaba e ca eu nu te am injurat , și 2 normal ca îți dam ban dacă tu iti bagi . In munca noastră , adică odată ce ai un admin e clar nu ? Ai responsabilitate 

Nu stiu daca sa-ti raspund ..dar hai ca o fac. Prietene , putin imi pasa mie de cand esti tu pe sv. Ca ai 1 an sau ca ai 1 luna toti avem acelasi regulament , toti avem aceleasi probleme de rezolvat si anumi CODATII. Dar pe tine dupa cum ai zis si tu nu prea ai chef sa te uiti ca esti vechi. E mai ok sa joci fara admin ca oricum esti degeaba. Si cu 10 ca tine , si cu 1 ca un admin bun e cam  acelasi lucru. Zi faina !

:RESPINS: Dani a avut dreptate, Toti adminii trebuie sa se uite pe playerii reclamati.

:TOPIC_INCHIS:

Guest
This topic is now closed to further replies.