Jump to content

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

This is LEAGUECS

LeagueCs România, înfiinţată in .2018 este o comunitate dedicată gaming-ului. Comunitatea deţine şi acceptă servere de Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive, MineCraft, San Andreas Multiplayer si Metin2. Mereu este nevoie de membri in staff pentru organizare, poţi obţine gradul de 'Moderator' printr-o simplă cerere. Bine ati venit pe comunitatea: LeagueCs România!

Sign in to follow this  
SUPREM

(Rezolvat) Reclamatie Zyrrow

Recommended Posts

Numele dvs. : SUPREM

Numele Adminului reclamat: Zyrrow

Data/Ora/Harta: 16.05.2018/ 5:15

Motiv reclamatie : Abuz de admin

Dovezi (Print sau Demo) : https://imgur.com/a/LSSx0xO

Noroc. Parerea mea este ca, daca o sa ti langa tine un astfel de admin, o sa iti traga mult servaru in jos si mai mult o sa pierzi din playeri care joaca pe server. Nustiu ce ii s-a parut lui ca i-am zis/am vorbit urat, dar daca nu justifica pentru ce mi-a acordat gag 20 de min, nu are rost sa stau sa ma joc pe server cu un astfel de om. Cam asta am avut de spus, mersi frumos pentru timpul acordat si sper sa nu se mai intample pe viitor. O zi faina iti doresc.

:CONTRA: Reclamatie fara rost , ti-am vazut limbajul .. Tupeul tau .

Multumim frumos pentru atentionare . , am sa discut cu toti admini . personal in privinta asta . 

este prima abatere va primi avertisment .  sper sa nu se mai repete :TOPIC_INCHIS:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this